אודותיי

משרד הכרויות רעות

משרד הכרויות רעות הוקם בשנת  1999 והינו בעל מוניטין רב שנים. בתחילת דרכו של המשרד הושקעה מחשבה רבה בכל פרט ופרט בתהליך הליווי שלכם. כיום המשרד בעל ניסיון עתיר הכולל חתונות רבות מאחוריו וחתונות נוספות לפניו. רעות הכרויות מתמחה בשיטה ייחודית ודיסקרטית למציאת בני זוג מתאימים. השיטה שלנו מקצרת את ההליך הארוך והשוחק של אנשים רבים המנסים למצוא זיווג מתאים אך ללא הצלחה. רעות, מנהלת המשרד, הינה בעלת תקשורת בינאישית ברמה גבוהה, ממוקדת מטרה ובעלת אינטואיציה גבוהה. בנוסף, יש לה היכולת להבין לעומק ברמה הרגשית והמקצועית את דרישותיהם של האנשים ולמצוא עבורם את המועמד/ת.

 

המשרד מנוסה בטיפול במקרים שונים ובעבודה מול אנשים מכל הסוגים, המקצועות והגילאים. רעות הכרויות מתמחה בהכרת ללא ידיעת הילדים, הורים מודאגים שילדיהם עדיין לא בזוגיות, זוגיות לפרק ב', זוגיות לאלמנים/ות ואנשים שהשגרה שוחקת ואין להם את הזמן להכיר בני זוג פוטנציאלים. כך המשרד חוסך מאמץ ועמל רב, אי נעימות ואף עוגמת נפש בחיפוש בני הזוג המתאימים ומאפשרת למועמדים/ות להחליט אם הם מעוניינים במפגש. אם שני הצדדים מעוניינים אז מקשרים בין בני הזוג. כולנו זקוקים לעזרה בשעת הצורך ורעות הכרויות תשמח לעזור לכם להגשים את החלום.

 

מדוע להצטרף לרעות הכרויות?

רעות הכרויות הוא משרד ההיכרויות היחיד בישראל שבעלת המשרד מספקת שירות ישיר ללקוח. הלקוח אינו עובר דרך פקידה או עובד אחר שאינו בעל ניסיון וידע. המשרד מתחייב בתהליך בשיתוף פעולה מלא עם המועמד/ת ומספק שירות המבוסס על אמון עם הלקוח. המשרד ידוע בעבודתו המקצועית והמסורה לאורך השנים, למתן שירות עדין ורגיש, כולל הבנה לעומק של דרישות המועמד/ת, אינטואיציה גבוהה ובעל הידע והניסיון בתהליך מציאת בן/בת זוג מתאימים. רעות פועלת בעבודה מקצועית, רגשית, עדינה, סובלנית ואדיבה לכל לקוח.

המועמדים/ות במשרד עוברים סינון מקדים שכן עליהם להציג תעודת זהות ולהגיש הצהרת תיק פלילי נקי ומצב בריאותי שכן הלקוח יכול להכיר ללא חשש.

 

מדוע כל אחד מאתנו זקוק לבני/בנות זוג:

מראשית בריאת העולם נזקקנו לאהבה. כולנו צריכים אהבה במידה זו או אחרת, כולנו רוצים אותה אך לא כולנו מקבלים אותה. אורח החיים הקדחתני שרוב האנשים מקיימים כבר מגיל צעיר גורם לעתים למצב שבו אנו מתעוררים בגיל מאוחר ונזכרים כי עלינו להתחיל לבנות קשר רציני עם בני המין השני. מעבר להיבט הרוחני והרגשי שבו כל אחד מאתנו זקוק לחום ואהבה, ולשותף לחיים, הרי שכדי להקים משפחה ולהמשיך את דורנו נצטרך למצוא בן זוג מתאים, להתחתן ולהקים יחד משפחה.

 

לצערנו לא לכולנו יש המזל למצוא את בני הזוג המתאימים לנו או שלאחר מספר ניסיונות לא מוצלחים אנו נוטים לוותר לעצמנו ולחבק אלינו את בועת הדיכאון ,כל אחד מאתנו הוא פרח מופלא הצמא למי האהבה. זכרו כי הפרח המאחר לפרוח הוא היפה מבין פרחי הגן.

 

זה הזמן לקחת אחראיות על חייכם, לעשות משהו טוב עבור עצמכם ולא רק עבור אחרים ולא לוותר. משרד רעות הכרויות שידך אלפי זוגות לאורך שנות פעילותו שחיים כיום חיים משותפים: זוגות המחפשים פרק ב', אלמנים/ות ואחרים שהפכו יחד את חייהם לשמחים ומאושרים יותר.

 

 מי פונה למשרד הכרויות שלנו?

לאורך השנים המשרד סיפק לאלפי אנשים זיווג תואם. אחת הסיבות למוניטין הגבוה של המשרד היא בעקבות רמת האיכות של בני הזוג הרשומים במאגר המשרד: אקדמאים, עורכי דין, מהנדסים, אדריכלים, שמאים, מורים/ות, עובדים סוציאליים, רופאים, אחיות, עצמאיים ובעלי מקצועות חופשיים. אנשים אלה פונים אלינו מכל רחבי הארץ, משני המינים ובעלי השכלה גבוהה ונכונות לקשר רציני רווי באהבה, נתינה ונאמנות.

 

השיטה הייחודית של רעות משרד הכרויות למציאת בני זוג:

מטרת השיטה הייחודית של רעות הכרויות שפותחה לאורך השנים היא לקצר את התהליך השוחק של מציאת בני זוג תואמים, חוסכת את שלב היציאה לדייטים העיוורים ומעלה את הסיכוי בצורה משמעותית למציאת בן זוג מתאים.

 

לכל מועמד תיק אישי שבו הוא מפרט על עצמו, על הרצונות והציפיות שלו ככל שניתן. כל תיק כולל כמובן תמונה עדכנית של המועמד/ת. בשלב שני אנו בוחנים את המידע ובאמצעות אינטואיציה חזקה, וותק וניסיון בהתאמת בני זוג נוכל לקשר בין את המועמד למספר מועמדים פוטנציאליים אחרים. הפרמטרים הנבחנים הם בעיקר: התאמת גילאים, תחומי עניין, מראה ויזואלי, השכלה, אופי, תחביבים, תכונות בולטות, מנטליות ועוד. מספר אופציות ישלחו למועמד ויכללו את המידע והתמונה של כל מועמד/ת. כך, מבלי להרגיש אי נעימות ועם חיסכון משמעותי בזמן, מאמץ ולעתים גם בעוגמת נפש, ניתנת האפשרות למועמד לבחור האם הוא מעוניין להיפגש ועם מי. במידה ויש הסכמה של שני הצדדים – המשרד מבצע התקשרות בין הצדדים.

כל אחד מאתנו זקוק לאהבה וחום והשיטה הוכיחה את עצמה כעובדת ויעילה על אלפי זוגות ישראלים בשנים האחרונות. אנו יודעים שהמשימה למצוא בן/בת זוג אינה פשוטה ולעתים גם שוחקת ולכן שיטה זו היא כל כך יעילה ואיכותית וחוסכת לכם זמן, מאמץ וחוסר נוחות. נשמח לסייע לכם במציאת הזיווג המתאים עבורכם תוך ליווי מלא לכל אורך התהליך.

 

ולהשגת המטרה

אנשים רבים נוטים לוותר מהר מדי במציאת בן הזוג המתאים עבורם. אנא מכם אל תוותרו לעולם, אל תוותרו לעצמכם, אל תוותרו על האפשרות להשגת האושר שלכם. אל תחכו שהזוגיות תגיע מעצמה – פעלו עכשיו וחפשו אותה בכל כוחכם, אל תחדלו להאמין, שאיפותיכם נמצאים כעת בהשיג יד. עם אמונה רבה, פעולה וביטחון – אתם קרובים יותר מתמיד להשיג את האושר ואהבה שלכם. הקשיבו ללב שלכם, אל תוותרו על בניית חיים בריאים, מלהיבים ומלאי אושר. צרו עמנו קשר כבר עכשיו באתר או בטלפון ופעלו לטובת מציאת בן/בת הזוג המתאימים לכם.

יצירת קשר בקליק

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני