הכרויות לאקדמאים

הכרויות לאקדמאים – הבחירה המושכלת

יפי הבלורית והתואר

משכילים, מחפשים אהבה? גיליתם שהכרויות לאקדמאים המחפשים זוגיות הן לא דבר פשוט? על פתרונות המיועדים ספציפית לאקדמאים שרוצים למצוא אהבה כבר שמעתם? הכנסו, אתם במקום הנכון!

אז לאחר מיונים ומבחנים התקבלתם למסלול אקדמי מאתגר ארוך (מדי?) ומפרך ובסופו זכיתם סוף סוף להצטרף למועדון האקסקלוסיבי של האקדמאים. השגתם הרבה בחיים, עברתם שירות צבאי או שירות לאומי, הוכחתם כי אתם ראויים לתואר אקדמי, אבל בכל זאת משהו בתמונת החיים לא שלם – חסרה אהבה. טוב בינינו, למי בכלל יש זמן לחשוב על מציאת אהבה כשהמרוץ אל התואר שורף את כל תאי המח. איך אפשר לחשוב על זוגיות כשבקושי יש זמן לג'נגל בין עבודה, תשלומים ולימודים תובעניים. אז השגתם באמת המון עד עכשיו, אבל בכל זאת לא הכול מושלם, משהו חסר. אז הנה הבשורות הטובות:

 

היי, אתם לא לבד

כפי שנכתב בספר קהלת "לכל זמן ועת לכל חפץ", נהגתם נכון, מוטב בזמן הלימודים לעסוק במה שחשוב באמת – ללמוד. עכשיו זה הזמן לאהבה, עכשיו הגיעה העת להכיר אקדמאים כמוכם, שמחפשים אתכם דווקא ופשוט לא מוצאים. הכרויות לאקדמאים שיביאו אתכם לפסגה הבאה בחייכם, אז תמיד תזכרו כי כשאתם לבד ישנו תמיד צד שני שמחכה שתפעלו.

הסיפור הבא אולי ימחיש לכם בצורה הטובה ביותר את משמעותה של לקיחת יוזמה: מספרים על אדם מבוגר שימיו האחרונים קרבים, הוא ניצב מול בורא עולם ושואל אותו: "ריבונו של עולם אני כבר זקן, איך יתכן שחמישים שנה לא זכיתי ולו פעם אחת בהגרלת הפיס?" עונה לו היושב במרומים: "כרטיס, קנית אדוני?" עונה לו הקשיש: "לא". "אם לא רכשת כרטיס, איך תזכה?"

אל תתנו להזדמנויות בחייכם לעוף לידכם, עשו את המהלך הנכון – ותרוויחו.

 

הכרויות לאקדמאים – להכיר אנשים כמוך

זו לא בושה להיות מצוין. השאיפה למצוינות מקננת כמעט בכולנו, הרצון להשיג תמיד את הטוב ביותר היה מאז ומעולם מנת חלקנו. אם זה בשירות הצבאי, אם זה באקדמיה ואם בקריירה האישית. רובנו גם שואפים לממש את עצמנו כמה שיותר בתחום הרומנטי. למצוא את בן או בת הזוג ש"-ישלימו" אותנו. כאקדמאים המחפשים ליצור הכרות, אנחנו רוצים לדעת במאה אחוז שבחרנו את האדם הנכון להיות ההורה לילדנו והשותף האמיתי שלנו לחיים.

בחירת בן זוג היא לא עניין פשוט, זו בפירוש עבודה הדורשת זמן ומאמץ רב. כשמדובר בהיכרויות לאקדמאים בחירת בן הזוג הופכת להיות בחירה מושכלת. השאיפה להכיר אנשים מצוינים, משכילים אשר הוכיחו כי הם ראויים לתואר אקדמי בזכות שנים של השקעה ולימוד עולה בעיקר כשמדובר באקדמאים עצמם. במילים אחרות הכלל פשוט, אקדמאים ישאפו כמעט תמיד להכיר אקדמאים איכותיים כמותם.

 

הכרויות לאקדמאים – הזמן שלכם הגיע!

אז מה עושים? פועלים, מניעים מהלך מושכל שיביא לשינוי המיוחל בחייכם. לא יושבים בבית, לא מסתכלים מהצד, לא נותנים לאהבה לחלוף סתם כך על פניכם. הזמן שלכם הגיע! עשו את הבחירה הנכונה, חייגו 04-8103456 ותנו לרעות הכרויות לאקדמאים להוביל אתכם כל הדרך לחופה.

האהבה שלכם מחכה, אל תתנו לה לברוח…

הכרויות לאקדמאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני